Serial The Last of Us – kiedy premiera 8. odcinka na HBO Max?

Co stanie się z Joelem? Czy Ellie uda się uratować siebie i przemytnika? W 8. odcinku "The Last of Us" bohaterka będzie musiała walczyć o przetrwanie mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. Kiedy ciąg dalszy jej przygód pojawi się na HBO Max?

fot. HBO Max

The Last of Us – odcinek 8.

W siódmym odcinku The Last of Us Ellie stanęła przed dramatycznym wyborem – zostawić Joela i wrócić do osady Tommy'ego czy spróbować uratować przemytnika, narażając się jednocześnie na śmierć z głodu i zimna. W podjęciu decyzji pomogły jej wspomnienia związane z dawną przyjaciółką, a widzowie mogli poznać wycinek przeszłości bohaterki.

Większość 7. odcinka stanowiły retrospekcje ukazujące życie Ellie w szkole prowadzonej przez FEDRĘ oraz wyprawę, którą dziewczynka odbyła ze swoją najlepszą przyjaciółką, Riley. Obie nastolatkiwyprawiły się nocą do opuszczonego centrum handlowego i korzystały z jego nieco przykurzonych atrakcji, takich jak karuzela, fotobudka czy automaty do gier.

Zobacz również:

Niestety, wycieczka nie skończyła się dobrze, jednak wspomnienia tamtych wydarzeń spowodowały, że Ellie postanowiła jednak zostać z Joelem. Jak nastolatka poradzi sobie w zasypanej śniegiem głuszy? Czy rzeczywiście uda się jej zaopiekować rannym przemytnikiem?

Kiedy premiera 8. odcinka?

Tego dowiemy się już za kilka dni. Odcinek 8. The Last of Us na HBO Max pojawi się 6 marca 2023 roku. Premiera odbędzie się w poniedziałek, o godzinie 3 nad ranem.

Wygląda na to, że nowy odcinek będzie pełen akcji i walki o przetrwanie. Osamotniona Ellie będzie musiała bowiem zdobyć jedzenie dla siebie i Joela, co oznacza przyspieszoną naukę polowania. Jakby tego mało, dziewczynka na swojej drodze spotka ludzi – czy jednak okażą się oni sojusznikami, czy raczej wrogami?

The Last of Us – odcinek 8. już na HBO Max (06.03.2023)

Dziś na HBO Max trafił 8. odcinek The Last of Us pod tytułem Gdy będziemy w potrzebie – w serwisie pojawił się on o godzinie 3 nad ranem. Najnowsza odsłona przygód Ellie i Joela ukazuje bezwzględną walkę o przetrwanie, którą muszą stoczyć bohaterowie z przypadkowo spotkaną grupą.

Zobacz także: Zwierzyna i łowcy, czyli 8. odcinek The Last of Us. Recenzja


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: