Serial The Last of Us wkrótce na DVD i Blu-Ray! Gdzie kupić wydanie dla prawdziwych fanów?

Zakochaliście się w serialowym The Last of Us? W takim razie już wkrótce będziecie mogli cieszyć się wyjątkowym wydaniem serialu na DVD i Blu-Ray. Przekonajcie się, kiedy płyty z produkcją HBO trafią do sklepów.

fot. HBO Max

Adaptacja gry o przygodach Joela i Ellie okazała się wielkim przebojem tego roku na platformie HBO Max. Choć opinie o serialu są różne, zainteresowanie, którym cieszy się adaptacja można opisać tylko jako gigantyczne. Co ciekawe, twórcy nie mają zamiaru ograniczać dystrybucji serialu jedynie do serwisu VOD – już 18 lipca 2023 roku pojawi się wydanie serialu w wersjach na DVD, Blu-Ray i 4K Ultra HD. Płyty już teraz możecie zamówić w preorderze – dokonacie tego za sprawą portalu Amazon UK.

The Last of Us – wydania płytowe

Czego można się spodziewać w płytowym wydaniu The Last of Us? Oczywiście wszystkich 9. odcinku przebojowego serialu. Jednak nie tylko. Twórcy wyszli bowiem naprzeciw oczekiwaniom fanów pragnących poznać jak najwięcej detali dotyczących produkcji. Na płytach pojawią się więc bonusy przeznaczone dla prawdziwych fanów opowieści o Joelu i Ellie – wywiady, dyskusje i niepublikowane materiały z planu filmowego.

Zobacz również:

Na płyty trafią następujące materiały:

  • The Last of Us: Stranger Than Fiction – nagranie dyskusji pomiędzy obsadą i ekipą filmową a ekspertami z dziedziny mikrobiologii, pasożytów i survivalu na temat postapokaliptycznego świata wykreowanego w The Last of Us;
  • Controllers Down: Adapting The Last of Us – opowieść obsady i ekipy filmowej na temat tworzenia adaptacji gry;
  • From Levels to Live Action – materiał dotyczący poszerzenia świata z gry;
  • Getting to Know Me – 4 materiały filmowe;
  • The Last Debrief with Troy Baker – 2 materiały filmowe;
  • Inside the Episode – 9 materiałów filmowych;
  • Is This a The Last of Us Line? – 2 materiały filmowe.

Nie jest jeszcze pewne, kiedy wydane na płycie The Last of Us trafi do sprzedaży w polskich sklepach. Będziemy oczywiście śledzić wszystkie informacje na ten temat.

Zobacz także: The Last of Us – 5 rzeczy, które wiemy o 2. sezonie serialu HBO Max


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: