Serif zyskuje dystrybutora w Polsce

Firma Connect Distribution została autoryzowanym, wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów firmy Serif, specjalizującej się w oprogramowaniu z zakresu DTP, fotoedycji oraz projektowania stron internetowych. W myśl porozumienia polskim użytkownikom udostępnione zostały produkty firmy, w tym najnowsza wersja narzędzia do DTP, PagePlus 11.

11. edycja Page Plus umożliwia m.in. tworzenie grafiki z wykorzystaniem wielu wbudowanych w program filtrów, jak też import filtrów z programu Adobe Photoshop, opcje fotoretuszerskie (w tym usuwanie efektu "czerwonych oczu"), tworzenie dokumentów PDF, a także import i edycję plików w tym formacie.

W ofercie firmy Sarif znajdują się ponadto następujące aplikacje:

- WebPlus - narzędzie do tworzenia rozbudowanych stron WWW, wyposazone we wbudowanego klienta FTP

- PhotoPlus - aplikacja oferująca wielorakie opcje fotoretuszerskie oraz m.in. funkcje importu i eksportu plików do formatu PSD, eksport do formatu PDF, jak też obsługę profili barwnych ICC

- DrawPlus - edytor graficzny umożliwiający łączenie grafiki bitmapowej z wektorową i trójwymiarową

- MoviePlus - program do edycji wideo, umożliwiający pracę z filmem w czasie rzeczywistym (dzięki obsłudze standardów MMX, SEE, SSE2) oraz nagrywanie płyt CD/DVD bez potrzeby korzystania z zewnętrznych aplikacji.

Więcej informacji:

Serif

Connect Distribution