Serwis FTP na Digit Online!

Na łamach Digit Online oddajemy do Waszej dyspozycji serwis FTP. Zawierać on będzie między innymi programy do projektowania stron WWW, tworzenia grafiki komputerowej oraz obróbki plików audio i wideo zarówno dla platformy Windows, jak i Mac OS.

Zasoby udostępnione w serwisie FTP z magazynu Digit Online to ponad 550 wyspecjalizowanych pod kątem zawartości tematycznej pozycji dla platformy Windows oraz ponad 240 plików dla systemów Mac OS. Tak jak w pozostałych serwisach, możliwe są one do pobrania na dwa możliwe sposoby:

- BASIC FTP: sumaryczny limit prędkości pobierania 6 Mbps z gwarancją 2 Mbps dla wszystkich pobierających, limit 300 jednoczesnych połączeń do serwera, w tym samym czasie z jednego numeru IP można otworzyć tylko dwa połączenia, każde o prędkości 15kB/s;

- PREMIUM FTP: zwiększony limit prędkości pobierania - 12 Mbps z gwarantowanym pasmem 8 Mbps dla wszystkich pobierających, możliwość korzystania z aplikacji wspomagających pobieranie plików (GetRight, FlashGet), brak limitów ilości sesji i jednoczesnych połączeń.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobierania!

FTP: http://www.pcworld.pl/ftp


Zobacz również