Seryjne nadruki i wypalanie płyt CD/DVD

Alstor rozpoczyna sprzedaż najnowszego rozwiązania firmy Primera Technology do wykonywania nadruków i wypalania seryjnego płyt CD/DVD. Bravo II zawiera w pełni zautomatyzowaną, szybką robotykę oraz drukarkę atramentową, dzięki której można uzyskać nadruk na płytce w rozdzielczości do 4800 dpi.

Seryjne nadruki i wypalanie płyt CD/DVD

Całość mieści się w kompaktowej obudowie wielkości standardowej drukarki. W pełni zautomatyzowane urządzenie pozwala na wykonanie w jednym cyklu 50 płyt CD/DVD (przy wykorzystaniu funkcji „kiosk”). Po nagraniu płytki transportowane są do zintegrowanej drukarki, w której nadrukowywane są na płytce elementy tekstowe, graficzne czy nawet zdjęcia z rozdzielczością do 4800 dpi.

W Bravo II Disc Publisher zainstalowana jest nagrywarka CD kopiująca płyty CD-R z prędkością 52x. W urządzeniu Bravo II DVD Publisher zainstalowano urządzenie typu combo, które kopiuje płyty DVD z prędkością 4x i CD z prędkością 16x. Pełne 700 MB płytki CD nagrywane są w czasie krótszym niż 3 minuty.

Bravo II został wyposażony w udoskonalony mechanizm pobierania płytek z podajnika (AccuDiscTM Technology). Urządzenie posiada interfejs USB 2.0

Do duplikatora można dokupić dodatkowo adapter pozwalający na kopiowanie i nadruk płyt niestandardowych: 80mm mini-CD, 59mm x 85mm business card oraz tzw. „hokey rink” 63mm x 80xx.

Ceny:

- Bravo II CD – 13 322 zł

- Bravo II DVD – 16 360 zł

Urządzenia objęte są 12-miesięczną gwarancją.

Dystrybutor:

http://www.alstor.com.pl