Seryjny morderca wkracza w świat gier

Na horyzoncie pojawiła się prawdziwa gratka dla graczy o nieco odmiennym poczuciu sprawiedliwości. Wszystko wskazuje na to, że Dexter Morgan, znany z popularnego serialu telewizyjnego "Dexter", zawita do wirtualnego świata.

Serial Dexter wyświetlany był na początku w telewizji CBS. Fabuła filmu opowiada o policjancie, ścigającym po godzinach morderców. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Dexter po schwytaniu przestępców od razu sam wymierza im sprawiedliwość.

Seryjny morderca wkracza w świat gier

Pierwotnie nad serialem pracowała firma Showtime. Teraz spółka ta będzie również obecna przy próbie adaptacji serialu do wirtualnego świata. Oprócz tego kluczową rolę przy produkcji nowej gry odegra Mark Ecko Entertainment. Miejmy nadzieję, że owoce tej współpracy okażą się godne uwagi. Tym bardziej, że pomysł na grę jest naprawdę bardzo interesujący.

Zobacz również:

  • "Zostań przy mnie": Netflix zapowiada ekranizację powieści Harlana Cobena
  • Arcane - analiza i porównanie bohaterów z League of Legends

Swoją drogą warto zauważyć, że premiera Dextera odbędzie się na pewno długo po ukazaniu się GTA IV. Czyżbyśmy mieli kolejnego kandydata do statusu "wroga numer 1" u Jacka Thompsona?