Setki filmów Blu-ray w ofercie Stereo.pl

Format Blu-ray dopiero zaczyna się upowszechniać, jednak polscy posiadacze odtwarzaczy nie powinni obawiać się o dostępność filmów. Sklep Stereo.pl poinformował właśnie, że w jego ofercie jest już ok. 400 filmów na nośnikach Blu-ray. To obecnie największa oferta w Polsce.

Wśród proponowanych tytułów znajdziemy m.in. Black Hawk Down, wszystkie części Mission Impossible czy Szklana Pułapka. Nie mogło zabraknąć też Harry'ego Pottera oraz klasyki: Odysei kosmicznej 2001, Lśnienia, Łowcy androidów oraz Mechanicznej Pomarańczy. Na filmach fabularnych oferta Stereo.pl się jednak nie kończy - miłośnicy muzyki mogą kupić zapis koncertów takich grup jak U2, Led Zeppelin oraz AC/DC. W zbiorach sklepu znajdziemy również programy z serii Discovery Atlas.

Przedstawiciele Stereo.pl mówią, że dotychczas w Polsce oferowano jedynie około 50 filmów na Blu-ray. Nie tylko było ich niewiele, ale były one rozsiane po różnych katalogach. Teraz w jednym miejscu miłośnicy filmów i nowego formatu będą mogli znaleźć to, co lubią.