Sexify - drugi sezon potwierdzony! Netflix rozpoczął prace nad serialem

To już oficjalne. Netflix potwierdził rozpoczęcie prac nad drugim sezonem serialu Sexify.

fot. Netflix

Pierwszy sezon Sexify zadebiutował na platformie Netflix w kwietniu tego roku. Pomimo niekoniecznie dobrych ocen ze strony krytyków, polska produkcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko u nas, ale także za granicą. Sexify trafiło na listę TOP-10 w 83 krajach, z czego w 20 z nich zajął pierwsze miejsce. Teraz Netflix potwierdza rozpoczęcie prac nad drugim sezonem.

Kontynuacja przedstawi dalsze losy głównych bohaterek, czyli Natalii, Pauliny oraz Moniki. Dziewczyny nie wygrały ministerialnego konkursu, jednak nadal będą pracowały nad aplikacją badającą kobiecy orgazm. Jak Kwieciński, producent serialu powiedział:

Pokochaliśmy bohaterki Sexify oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy.

Zobacz również:

  • Netflix - które seriale obejrzymy w 4K? [Aktualizacja 2.08.2021]

W rolach głównych ponownie wystąpią Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska. Producentami kreatywnymi są Agata Gerc i Jan Kwieciński z AKSON STUDIO, a za całość serialu będą odpowiadać Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski.

Drugi sezon będzie się składał z 8 odcinków. Premiera jest zaplanowana na 2022 rok.

Zobacz także: The Last of Us - fanowski film powinien być inspiracją dla serialu