Shade: Gniew Aniołów - patch 1.2 do polskiej wersji

Cenega udostępniła nowy patch do gry "Shade: Gniew Aniołów". Łata oznaczona numerem 1.2 wprowadza, nie tylko szereg poprawek, ale i nowe opcje gry - między innymi nowe lokacje i punkty zapisu.

Opublikowana właśnie łata wprowadza m.in. dodatkowy tryb walki na czas na 2 nowych arenach i 32 nowe punkty zapisu w najbardziej krytycznych miejscach gry. Dzięki patchowi możemy teraz włączyć przezroczystość gracza w opcjach zaawansowanych, a nazwy czarów zebranych w sklepie pojawiają się, gdy się do nich zbliżymy. W grze poprawiono również szereg błędów - m.in. ten, który powodował, że podczas zmiany broni, postać zatrzymywała się.

Przypomnę tylko, że 'Shade: Gniew Aniołów' jest grą akcji zrealizowaną w konwencji horroru. Gra oferuje 30 ogromnych poziomów, w których akcja będzie się toczyć m.in. w opuszczonej wiosce, bazie wojskowej, obleganym średniowiecznym mieście czy też w nawiedzonych kopalniach. Podczas rozgrywki wykorzystując dostępny arsenał broni zmierzymy się z dwudziestoma sześcioma różnorodnymi i przerażającymi postaciami.

Gracz wciela się w postać Shade'a, półczłowieka-półdemona, który po dotarciu do mrocznego miasta gdzieś w Europie staje się obiektem zagadkowych ataków potworów, wampirów i zombie. Monstra te służą mitycznemu bóstwu, chcącemu za wszelką cenę powrócić na Ziemię. W trakcie gry, Shade zostaje wmieszany w intrygę związaną z przywiezieniem do miasteczka intensywnie chronionego monolitu, który wydaje się kryć rozwiązanie całej zagadki.

Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej i kosztuje 89,90 złotych.

Pliki do pobrania:

Shade: Gniew Aniołów - patch 1.2 PL

Shade: Gniew Aniołów Demo PL


Zobacz również