'Shade: Gniew Aniołów' - premiera opóźniona!

Polski wydawca gry, firma Cenega Poland, poinformowała, że 'Shade: Gniew Aniołów' trafi do sklepów z niemal dwutygodniowym opóźnieniem, czyli 13 października 2004.

Choć gra miała początkowo ukazać się 30 września, wydawca dopiero teraz informuje o powodach opóźnienia premiery 'Shade'a' - wykryciu w finalnej wersji gry błędu, który znacznie utrudnia rozgrywkę. Na stronie producenta udostępniony został już patch do wersji angielskiej. Jednak Cenega postanowiła jednak powtórnie wytłoczyć płyty z grą z już zaimplementowanym patchem.

'Shade: Gniew Aniołów' to mroczny, trójwymiarowy horror, opracowany z wykorzystaniem najnowszych technologii w dziedzinie grafiki trójwymiarowej. W grze wcielamy się w postać detektywa Thomasa (Shade - roli demona), półczłowieka-półdemona, który po dotarciu do mrocznego miasta gdzieś w Europie staje się obiektem zagadkowych ataków potworów, wampirów i zombie. Monstra te służą mitycznemu bóstwu, chcącemu za wszelką cenę powrócić na Ziemię. W trakcie gry, Shade zostaje wmieszany w intrygę związaną z przywiezieniem do miasteczka intensywnie chronionego monolitu, który wydaje się kryć rozwiązanie całej zagadki...

Zobacz również:

Nowa data premiery gry została wyznaczona na 13 października 2004 roku.