'Shade: Gniew Aniołów' w sklepach - demo PL na naszych serwerach!

Do sklepów w całej Polsce trafiła ciekawa gra z gatunku 'action-adventure' pt. Shade: Gniew Aniołów'. Równocześnie z premierą wydawca gry udostępnił polskojęzyczne demo gry - {{a:HTTP://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=2204}}do pobrania z naszego serwera FTP{{/a}}.

'Shade: Gniew Aniołów' jest grą akcji zrealizowaną w konwencji horroru i jak zapowiadają autorzy dostarczy graczom ciekawej rozgrywki z wieloma zaskakującymi zwrotami akcji. Gra oferuje 30 ogromnych poziomów, w których akcja będzie się toczyć m.in. w opuszczonej wiosce, bazie wojskowej, obleganym średniowiecznym mieście czy też w nawiedzonych kopalniach. Podczas rozgrywki wykorzystując dostępny arsenał broni zmierzymy się z dwudziestoma sześcioma różnorodnymi i przerażającymi postaciami.

Gracz wcieli się w postać Shade'a, półczłowieka-półdemona, który po dotarciu do mrocznego miasta gdzieś w Europie staje się obiektem zagadkowych ataków potworów, wampirów i zombie. Monstra te służą mitycznemu bóstwu, chcącemu za wszelką cenę powrócić na Ziemię. W trakcie gry, Shade zostaje wmieszany w intrygę związaną z przywiezieniem do miasteczka intensywnie chronionego monolitu, który wydaje się kryć rozwiązanie całej zagadki.

Zobacz również:

Zapraszamy do pobrania polskojęzycznego dema gry 'Shade' z naszego serwera FTP. Plik do pobrania:

Shade: Gniew Aniołów Demo PL

Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej i kosztuje 89,90 złotych.