Shade: Wrath of Angels opóźnione

Początkowo planowana na koniec bieżącego roku premiera jednego z ciekawszych tytułów ze stajni Cenegi, Shade: Wrath of Angels w wersji na PC, została przesunięta na rok 2004.

Prezentowana podczas tegorocznych targów E3 grywalna wersja pre-alfa wzbudziła spore zainteresowanie odwiedzających stoisko Cenegi, szczególnie jeśli chodzi o niesamowite możliwości silnika graficznego zastosowanego w grze. Opóźnienie daty wydania tego tytułu firma tłumaczy potrzebą dostosowania pozostałych opcji dostępnych w grze do wysokiej jakości grafiki.

Shade: Wrath of Angels jest grą akcji zrealizowaną w konwencji horroru i jak zapowiadają autorzy dostarczy graczom ciekawej rozgrywki z wieloma zaskakującymi zwrotami akcji. Gra oferuje 30 ogromnych poziomów, w których akcja będzie się toczyć m.in. w opuszczonej wiosce, bazie wojskowej, obleganym średniowiecznym mieście czy też w nawiedzonych kopalniach. Podczas rozgrywki wykorzystując dostępny arsenał broni zmierzymy się z dwudziestoma sześcioma różnorodnymi i przerażającymi postaciami.

Minimalne wymagania systemowe:

Pentium III processor

128MB RAM

GeForce2 32MB

DirectX 8.1

Zalecane wymagania systemowe::

Pentium 4

256MB RAM

GeForce4 128 MB