Shade - nowe demo gry; polska wersja wkrótce

Cenega zapowiada wydanie polskojęzycznej wersji demonstracyjnej gry 'Shade: Gniew Aniołów', która ma niebawem pojawić się w sklepach. Na razie jednak producent gry udostępnił jej nowe demo - do pobrania z naszego serwera FTP.

Shade to produkcja z gatunku action-adventure, która zgodnie z zapowiedziami twórców, zawierać będzie dziesiątki przeróżnych potworów oraz wiele przygód pełnych intryg i zwrotów akcji, a wszystko osadzone w dopracowanym, fascynującym świecie.

Gracz wcieli się w postać Shade'a, półczłowieka-półdemona, który po dotarciu do mrocznego miasta gdzieś w Europie staje się obiektem zagadkowych ataków potworów, wampirów i zombie. Monstra te służą mitycznemu bóstwu, chcącemu za wszelką cenę powrócić na Ziemię. W trakcie gry, Shade zostaje wmieszany w intrygę związaną z przywiezieniem do miasteczka intensywnie chronionego monolitu, który wydaje się kryć rozwiązanie całej zagadki...

Shade: Gniew Aniołów trafi na półki sklepowe 13 października, w polskiej wersji językowej i będzie kosztować 89,90 złotych.

Demo zawierające dwa poziomy z pełnej wersji gry można już pobrać naszego serwera FTP.


Zobacz również