Shadows of Undrentide już wkrótce

CD Projekt poinformował, że prace nad polską wersją oficjalnego dodatku do popularnej gry RPG pt. Neverwinter Nights weszły już w fazę beta.

Dodatek oferuje graczom nową kampanię przewidzianą na około 20-40 godzin rozgrywki i choć Shadows of Undrentide powstał z myślą o postaciach nisko- i średnio-zaawansowanych, w dodatku istnieje także możliwość prowadzenia rozgrywki postacią zaawansowaną.

Osią fabuły dodatku jest starożytne miasto Undrentide, które stanowi pozostałość starożytnej cywilizacji stworzonej przez potężnych magów, zwanych Netheril. Undrentide było niegdyś jednym z latających miast, w których żyli przedstawiciele tej potężnej cywilizacji. Jednak wraz ze wzrostem ich potęgi rosła także pycha, co w końcu doprowadziło do wielkiej katastrofy, w wyniku której wszystkie szybujące metropolie runęły na ziemię. Wiele pokoleń później, ruiny Undrentide nadal pozostały niezbadane, a legenda mówi, że są one pełne magicznych przedmiotów i dzikich bestii. Tam właśnie udasz się ze swoim bohaterem.

Shadows of Undrentide zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej i trafi do naszych sklepów już 21 sierpnia w cenie 79,90 zł.