Sharp AQUOS L - nowe telewizory Sharpa z THX3D i funkcją rozpoznawania głosu

Sharp zaprezentował swoje najnowsze telewizory LCD z serii L, które niedługo mają trafić na japoński rynek.

Telewizory Sharp

Ostatnio Sharp pokazał swój największy telewizor - 70-calowe monstrum oraz małe, estetyczne telewizorki, a nawet telewizor przenośny. Ale to nie koniec. Teraz czas na standardową linię telewizorów na 2011 rok. Telewizory z nowej serii będą dostępne w następujących przekątnych - 40, 46, 52 i 60 cali. Wszystkie modele z serii L to telewizory 3D Full HD z podświetleniem LED. Posiadają panel Quattron High Speed UVA o odświeżaniu 240 Hz. Co jeszcze ciekawego znajdziemy w telewizorach Sharpa?

Nowości w telewizorach Sharpa z serii L

1. Certyfikat THX3D - prestiżowy certyfikat przyznawany za najwyższej jakości obraz 3D. Kupując telewizor z takim znaczkiem możemy mieć pewność, że oferuje on najwyższej jakości efekty 3D.

2. Rozpoznawanie mowy - za pomocą tej funkcji, wykorzystując smartfona możesz szybko uzyskiwać dostęp do różnych opcji w telewizorze lub wyszukiwać odpowiedni dla siebie program TV.

3. Smart Familink - przypomina ulepszoną wersję Apple AirPlay - pozwala wymieniać dane pomiędzy telewizorem, a smartfonem czy tabletem (kompatybilność z plikami mp4, 3gp, JPEG, 3D MPO i mp3).

4. 8 głośników i technologia DuoBass - te rozwiązania zapewniają zaawansowany dźwięk w telewizorze

Kiedy telewizory pojawią się na rynku?

Nowe telewizory Sharpa pojawią się na japońskim rynku w połowie lipca. Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutują w Europie.