Sharp LE632U to największy na świecie telewizor LCD Full LED - zobacz, ile ma cali...

Marzyłeś o ogromnym telewizorze? To wkrótce będziesz mógł mieć takiego olbrzyma w swoim domu. Sharp właśnie zaprezentował telewizor o rekordowej przekątnej wynoszącej ponad 2 metry. 80-calowy Sharp LE632U to największy na świecie telewizor LCD Full LED, jaki zadebiutował na rynku.

Sharp

Sharp zapowiedział na targach IFA 2011 w Berlinie, że będzie stawiał na bardzo duże ekrany TV i jak widać nie rzucał słów na wiatr. Gigantyczny Sharp LE632U o przekątnej 80 cali jest na to najlepszym dowodem.

Ekran wielki na 2 metry - to nie marzenie ściętej głowy

Sharp przebija samego siebie w rozmiarach TV

Sharp już wcześniej wprowadził wprowadził na rynek 60-calowy Sharp LE635E (trafił też do Polski), a nawet 70-calowe monstrum (w USA). Ale na tym nie koniec. Teraz Sharp wprowadza 80-calowy telewizor - to ekran o przekątnej długości aż 2 metrów. 80-calowy Sharp LED 80LE632U posiada pełne podświetlenie LED.

Zobacz również:

  • Okazja w RTV Euro AGD: super ceny i piąty produkt 99% taniej

Sharp LED 80LE632U - kiedy trafi do sklepów?

Na razie Sharp wprowadził to LED-owe dwumetrowe monstrum na rynek w USA. Ale już niedługo 80-calowy Sharp LE632U trafi też do Europy.

Sharp LE632U to największy na świecie telewizor LCD Full LED - zobacz, ile ma cali...

80-calowy Sharp LE632U

Sharp LE632U na tak

Najlepsza rzecz to cena - Sharp wycenił swoje dwumetrowe monstrum na 5,5 tys USD - po przeliczeniu ponad 18 tys. zł. Oczywiście cena jest wysoka, biorąc pod uwagę możliwości przeciętnego klienta, ale jak na pierwszy Dla tych, którzy marzyli kiedyś o takich ekranach, a jednocześnie mają zasobniejszy portfel, taka cena nie wydaje się wygórowana. Spełnione marzenia są przecież bezcenne prawda?

Sharp LE632U na nie

Z drugiej strony taniej możemy zakupić najnowszy projektor 3D Sharp XV-Z17000, który kosztuje jedynie 15 tys. A na nim możemy wyświetlić rozmiar ekranu znacznie większy niż 80 cali. Dlatego Sharp LE632U to propozycja jedynie dla największych wielbicieli telewizorów oraz tych, którzy w dzieciństwie marzyli o takich wielkich, szklanych ekranach.