Sharp LE635E - 60-calowy olbrzym wkracza do Polski

Rozmiar ma znaczenie - to powiedzenie nabrała ważnego znaczenia zwłaszcza dla Sharpa, który w ostatnim czasie postawił na wielkie telewizory. Dobrym przykładem realizacji zapowiedzianej na IFA 2011 w Berlinie strategii jest nowy telewizor 60-calowy Sharp LE635E.

Sharp LE635

60-calowy telewizor Sharp LE635E to wyświetlacz Full HD wyposażony w panel X-Gen z podświetleniem diodami LED i o częstotliwości odświeżania 100 Hz. Co ciekawe, ten olbrzym firmy Sharp jest wyjątkowo energooszczędny - spełnia wymagania etykiety energetycznej A+. To całkiem imponujący rezultat...

Sharp stawia na Euro 2012 i wielkie ekrany

Sharp przez najbliższy rok stawiał będzie przede wszystkim na promocję turnieju Euro 2012 - doskonale było to widać na targach IFA 2011 w Berlinie, gdzie na stoisku Sharpa dominowała tematyka piłki nożnej oraz dużych ekranów. Poza tym Sharp wygrał wyścig dotyczący dostarczenia ekranów na dwa nowe polskie stadiony - Stadion Narodowy w Warszawie i PGE Arena Gdańsk. Wielkie telewizory o olbrzymiej przekątnej mają pomóc w tej promocji - bo przecież to właśnie na tak wielkich ekranach najlepiej ogląda się mecze piłki nożnej, czyż nie?

Sharp LE635 - 60-calowy i internetowy

Poza tym, dzięki funkcji AQUOS NET+ otrzymujemy otwartą przeglądarkę internetową oraz 70 różnych widżetów, wśród których znajdziemy m.in. YouTube czy Twitter. Telewizor LE635 jest również kompatybilny z funkcją DLNA, wiec obejrzymy na nim filmy przesyłane bezprzewodowo z laptopa lub smartfona.

Sharp LE635

Sharp LE635

Sharp LE635 - 60 cali w domu, ale bez 3D

60-calowy telewizor Sharp nie powinien być zbyt drogi - nie ma przecież dwóch wiodących technologii - Quattron oraz 3D. Z pewnością warto się nim zainteresować. O ile zmieści się do naszego domu taki gigant.