Sharp XL-BD601PH - wielozadaniowy audio-mikrus z odtwarzaczem Blu-ray

Nie każdy chce mieć pełnoprawne kino domowe z wielkimi głośnikami i kilometrami kabli. Dla tych, którzy wolą w domu kompaktowe rozwiązania, Sharp wprowadził specjalny zestaw audio-wideo w wersji mikro. Mikrowieża Sharp XL-BD601PH ma wbudowany odtwarzacz Blu-ray 3D, dzięki czemu ten audio-mikrus może służyć nie tylko do słuchania muzyki, ale również służyć za kino domowe do oglądania filmów.

Sharp XL-BD601PH

Sharp XL-BD601PH to nowy zestaw audio Sharpa w istocie mikrowieża stereo z wbudowanym odtwarzaczem Blu-ray 3D oraz złączem USB. Największą zaletą tego zestawu są małe rozmiary - bez problemu zmieścimy go na szafce z telewizorem.

Sharp XL-BD601PH front

Sharp XL-BD601PH front

Sharp XL-BD601PH - dlaczego ma dobry dźwięk?

Mikrowieża Sharp XL-BD601PH posiada korekcję tonów niskich, wysokich oraz funkcji X-Bass. Można też do wieży podłączyć aktywy subwoofer. Dołączone kolumny głośnikowe są dwudrożne z kanałami Bass-reflex wyprowadzanymi do tyłu.

Sharp XL-BD601PH z iPhone

Sharp XL-BD601PH z iPhone

Wielofunkcyjna maszynka audio-wideo od Sharpa

Na pierwszy rzut oka wygląda to solidnie - z pewnością to dobra propozycja dla tych, którzy chcą mieć wielofunkcyjną maszynkę audio z niezłą jakością dźwięku, która przede wszystkim zabiera bardzo mało miejsca w domu.

Sharp XL-BD601PH

Sharp XL-BD601PH

Kino domowe HD w wersji mikro

Takiego produktu brakowało Sharpowi - sam telewizor nawet najlepszy jeszcze nie wystarczy, by w pełni móc cieszyć się filmami - potrzebny jest jeszcze dobry dźwięk. Konkurencja Sharpa od dawna miała zintegrowane zestawy kina domowego (Samsung, Sony, Panasonic, LG). Audio-mikrus Sharpa nie ma oczywiście 5 kanałów (przypomina bardziej Philips Fidelio Soundsphere), ale z pewnością jest godzien uwagi. Cena to 1700 zł, więc nawet niedrogo.