Sharp wspiera trylogię Władca Pierścieni na Blu-ray

Władca Pierścieni - 15-płytowa gigantyczna edycja na Blu-ray zyskała promocyjne wsparcie od Sharpa. Japoński koncern będzie głównym partnerem tej edycji Blu-ray trylogii Petera Jacksona.


Sharp wspiera trylogię Władca Pierścieni na Blu-ray

Władca Pierścieni Blu-ray

Władca Pierścieni - edycja rozszerzona na Blu-ray trafiła na polski rynek już pod koniec czerwca. Jest to 15-płytowa edycja Blu-ray, w której znajdziemy ponad 26 godzin dodatków specjalnych. Przypomnijmy, że wcześniej na Blu-ray ukazała się kinowa edycja Władcy Pierścieni, która jednak nie miała najlepiej wykonanego transferu obrazu.

Sharp wspiera trylogię Władca Pierścieni na Blu-ray

Władca Pierścieni Blu-ray

Sharp i Władca Pierścieni zawarli sojusz

Okazuje się, że w tę markę postanowił wspierać Sharp, który został głównym partnerem tej edycji Blu-ray. Ostatnio Sharp mocno wspiera filmy (Noc 3D), skądinąd słusznie, bo przecież telewizory są dla filmów, a nie odwrotnie.

Dla Sharpa wejście w promocję Władcy Pierścieni z pewnością oznacza umocnienie swojej marki. Ale co to oznacza dla nas? Trylogię Jacksona będziemy mogli zobaczyć na specjalnych stoiskach Sharpa w sklepach z elektroniką takich jak Saturn i Media Markt - na telewizorach tego japońskiego producenta będziemy mogli podziwiać jakość obrazu trylogii Jacksona w wysokiej rozdzielczości.

Władca Pierścieni czy Sharp?

Zastanawiam się tylko, kto bardziej zyska na tej współpracy - Władca Pierścieni czy Sharp?

Źródło: Sharp