Sharp zdobył Warszawę - japońskie telewizory trafią na Stadion Narodowy

Japoński koncern Sharp wygrał przetarg na dostawę i zamontowanie systemu wyświetlaczy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na najważniejszej polskiej arenie Euro 2012 pojawią się aż 254 japońskie telewizory.

Sharp zdobył Stadion Narodowy

Wczoraj pisałem o tym, że Sharp zamyka na miesiąc swoje fabryki telewizorów ze względu na problemy logistyczne związane z niedawną wielką katastrofą w Japonii. A dzisiaj polski odział Sharpa ma co świętować.

- Jesteśmy szczęśliwi z powodu wygranej. Stadion Narodowy to wizytówka naszego kraju - powiedział Jacek Klekowski z polskiego oddziału Sharpa.

Zobacz również:

  • Lidl serwuje nam urządzenie znanej marki, bez którego nie da się dziś żyć [29.03.2023]

Telewizory Sharpa podbiją Stadion Narodowy

Na telewizorach Sharpa wyświetlane będą wszelkie informacje, komunikaty i reklamy. Wykorzystywane będą także do transmisji meczów (na żywo), koncertów i innych wielkich wydarzeń, które będą miały miejsce na największej polskiej arenie. Będą to oczywiście telewizory LCD, prawdopodobnie z podświetleniem LED, gdyż takie w ofercie ma ten japoński producent.

Telewizory Sharpa będziemy mogli podziwiać m.in. na promenadach, w Centrum Konferencyjnym, w lożach VIP, w Fan Klubie i Biznes Klubie Stadionu Narodowego.

Sharp stawia mocno na Euro 2012

Warto jeszcze przypomnieć, że w tamtym roku Sharp został wybrany jako oficjalny partner turnieju UEFA Euro 2012.

- Teraz nasza marka jeszcze ściślej wiąże się z wydarzeniami związanymi z przyszłoroczną imprezą i ogólnie sportem i piłką nożną - dodał przedstawiciel Sharpa.

Wielka futbolowa szansa Sharpa

Sharp zdobył najbardziej prestiżowy obiekt 2012 roku - dzięki takim działaniom firma może zdobyć większą popularność wśród konsumentów, a z pewnością większą rozpoznawalność marki. Piłka nożna w Polsce zawsze była dobrym motorem marketingowym, a pierwsze w historii Polski Mistrzostwa Europy to olbrzymia szansa na udaną kampanię wizerunkową. Sharp to dobry wybór - telewizory LCD tej firmy należą do najlepszych na rynku.