Shazam! Gniew bogów – czy cały film jest dostępny online?

"Shazam! Gniew bogów" dotarł już do Polski. Niektórzy fani VOD zapewne zastanawiają się, czy film można znaleźć, w którymś z licznych serwisów streamingowych.

fot. Warner Bros.

Shazam! Gniew bogów to nowy film z uniwersum DC, który kontynuuje opowieść o losach Billy'ego Batsona (Asher Angel/Zachary Levi). W nowej części chłopiec z jednej strony mierzy się z wątpliwościami związanymi z superbohaterską działalnością, a z drugiej martwi swoją przyszłością. Szybko okazuje się jednak, że to nie jego największe zmartwienia, ponieważ Billy znalazł się na celowniku potężnych córek Atlasa.

Hespera (Helen Mirren), Kalypso (Lucy Liu) i Anthea (Rachel Zegler) wypowiadają wojnę dzieciakom wyposażonym w moce podobne do boskich, a Shazam i jego przyjaciele muszą znaleźć sposób na pokonanie mściwych bogiń.

Zobacz również:

Shazam! Gniew bogów to jeden z filmów, które ocalały z czystek urządzonych przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Na razie nie jest jednak pewne, czy superbohater pojawi się w kolejnych filmach ze zrestartowanego uniwersum.

Gdzie obejrzeć film online?

Niestety – nigdzie. Shazam! Gniew bogów do polskich kin trafił w piątek, 17 marca 2023 roku i to właśnie w multipleksach można zapoznać się z nowymi przygodami Billy'ego.

Jednak za kilkanaście tygodni film zapewne trafi na platformę HBO Max należącą do korporacji Warner Bros. mającej również prawa do ekranizacji komiksów DC. W serwisie możecie już zresztą znaleźć Shazam! z roku 2019 – przyda się jako przygotowanie przed seansem kolejnego filmu o Billym Batsonie.

Zobacz także: Shazam! Gniew bogów – czy są sceny po napisach? (BEZ SPOILERÓW)