She-Hulk - czy warto oglądać? Przegląd recenzji

Zastanawiasz się, czy warto oglądać nowy serial Disney Plus - She Hulk? Sprawdzamy opinie recenzentów z całego świata.

She-Hulk (fot. Disney Plus)

Dzisiaj na Disney Plus ma swoją premierę pierwszy odcinek serialu She-Hulk. Kolejne epizody będą emitowane w każdy czwartek. Zastanawiasz się, czy warto oglądać nową produkcję opowiadającą historię pani mecenas Jennifer Walters? Aktualnie recenzenci otrzymali dostęp do 4 odcinków. Na tej podstawie serial uzyskał ocenę na poziomie 7,65/10. Do tej pory w serwisie Rotten Tomatoes pojawiły się 224 recenzje. Co dokładnie o serialu sądzą krytycy z całego świata?

She-Hulk - przegląd recenzji

  • Allison Rose - FlickDirect

Nie jestem pewna, czy ta seria wyglądałaby równie dobrze z inną aktorką w roli głównej. Maslany oferuje odpowiednią kombinację sprytu i bezczelności które sprawia, że Jennifer Walters / She-Hulk jest lubiana.

  • Lissete Lanuza Sáenz - CBR

She-Hulk: Attorney at Law jest dokładnie tym, czym chciał być: zabawnym serialem, który nie boi się pokazać, jak różnorakie może być życie z punktu widzenia kobiety – nawet jeśli ta kobieta jest po prostu Hulkiem.

  • Lauren Bradshaw - Fangirl Freakout

She-Hulk może mieć problemy w kontekście CGI i efektów specjalnych, ale ogólnie jest to zabawna, alternatywna opowieść o superbohaterce, o kobiecie, która postanawia pomagać światu i walczyć z innymi złoczyńcami… takimi jak mizoginia w miejscu pracy i randki po trzydziestce. Nic dziwnego, Tatiana Maslany jest na najwyższym poziomie.

  • Grace Randolph - Beyond the Trailer

Bardzo niechlujna, zwłaszcza jak na franczyzę tak dużą jak MCU. Ale Tatiana Maslany jest tak rozkoszna jako She Hulk, która prowadzi cały program. Nie jest to serial dla wszystkich, ale niektórym - tak jak mi - spodoba się ta seria.

  • Edward Douglas - The Weekend Warrior

Całkiem rozkoszny, bardzo zabawny dodatek do linii Disney + Marvel z Maslany w roli głównej, który sprawił, że żałuję, że nie zrobiłem więcej , aby zobaczyć jej poprzednią serię, Orphan Black.

Jak widzimy, przeważają przede wszystkim pozytywne opinie. Warto jednak zwrócić uwagę, że większość zachwytów kierowana jest w stronę Tatiany Maslany, która wciela się w postać głównej bohaterki. She-Hulk to serial, który każdy fan Marvela powinien zobaczyć.

Zobacz również:

  • She-Hulk – Marvel potwierdził sezon 2? Nieoczekiwane zakończenie serialu
  • Netflix znów strzela sobie w kolano... Recenzje Wiedźmin: Rodowód Krwi mówią wszystko

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: