Shepard jest rudzielcem!

Redheads power! - chciałoby się wykrzyczeć na całe gardło. W końcu możemy poznać oficjalne wyniki plebiscytu BioWare. A te... chyba już po samej nazwie newsa wiecie czego się spodziewać.

Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy na łamach GameStar o plebiscycie zorganizowanym na oficjalnej stronie BioWare na facebook. Zasada była prosta, klikacie kultowe "lubię to" pod zdjęciem pani Komandor, której kolor włosów najbardziej wam się podobał. Wówczas sam zagłosowałem na rudzielca, chociaż już teraz muszę się wam zwierzyć, że raczej spodziewałem się zwycięstwa blondynki.

Tak czy inaczej stało się. Pani Komandor oficjalnie ma rude włosy. Można więc powiedzieć, że kolor jest tak samo gorący jak jej temperament. Ponadto miło jest mi przedstawić przepięknie wykonany artwork naszego rodaka. Trzeba przyznać, że Patryk Oleniczak wykonał kawał dobrej roboty i nie ma co się dziwić, że deweloper szybko zaczął wykorzystywać jego dzieło w promocji nadchodzącego giganta. Poniżej możecie podziwiać obrazek w całej okazałości.

Shepard jest rudzielcem!

Komandor Shepard by Patryk Olejniczak

Szkoda, że promowanie pani Shepard stało się faktem dopiero przy finale, no ale to taka moja własna dygresja. Jak to mówią, lepiej późno niż wcale.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: