Sherlock Holmes - nowa gra już w drodze

Nowa gra z Sherlockiem Holmesem w roli głównej, ukaże się pod koniec roku. Ma ona nosić tytuł The Testament of Sherlock Holmes. Zagrają w nią posiadacze komputerów osobistych oraz konsol - PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Sherlock Holmes

Frogwares oficjalnie ogłosiło, że pracuje nad nową grą przygodową o Sherlocku Holmesie. Ukaże się ona najprawdopodobniej w listopadzie. The Testament of Sherlock Holmes wyjdzie w wersjach na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Fabuła The Testament of Sherlock Holmes przenosi nas do roku 1898. Popularny detektyw staje się głównym podejrzanym w sprawie dokonania malwersacji finansowych oraz kradzieży. Naszym zadaniem jest udowodnienie niewinności Sherlocka oraz sprawienie, że Londyn ponownie uwierzy w uczciwość naszego bohatera. Zadanie jest trudne, bo w niewinność Holmesa, nie wierzy nawet jego największy przyjaciel - Doktor Watson.

Zobacz również:

  • Enola Holmes 2 - przecieki, plotki, oficjalne informacje [Aktualizacja 27.09.2021]
  • Epic Games Store rozdaje aż 5 gier za darmo!

Frogwares obiecuje, że gra będzie posiadać różne warianty, dzięki którym to na wiele sposobów będziemy mogli udowodnić niewinność najsłynniejszego detektywa w dziejach. Gracze będą mogli zbierać dowody rzeczowe oraz znajdować świadków potwierdzających uczciwość Sherlocka.

Jak wam się podoba ta fabuła?