Shitter: czytaj jednorazowe tweety w ubikacji. Potem je zniszcz. Dosłownie!

Serwis o nazwie Shitter przygotował zaskakującą propozycję dla użytkowników popularnego serwisu społecznościowego Twitter. Jaką? Wejdź i się przekonaj!

Serwis Shitter (!) liczy na zainteresowanie przede wszystkim ze strony użytkowników Twittera (serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania), którzy dodatkowo wyróżniają się dosyć specyficznym humorem. Wchodząc na jego stronę wzrok przykuwa bowiem następujące hasło:

"Jeszcze nigdy media społecznościowe nie były tak jednorazowe"

Obok niego widnieje natomiast...rolka papieru toaletowego.

Polecamy: Twitter może blokować wpisy w konkretnych krajach

Oferta serwisu przedstawia się następująco: za 35 dolarów (w sumie dosyć sporo) można kupić zestaw czterech rolek papieru toaletowego, na których zostaną umieszczone dowolne tweety z wybranego przez klienta konta na Twitterze.

Raczej nie wydaje mi się, aby dobrym pomysłem było wybranie swoich wpisów, lecz być może znajdą się osoby, które chciałyby zrobić użytek z papieru toaletowego ozdobionego wypowiedziami nielubianej osoby. Shitter powinien się też chyba wyśmienicie sprawdzić jako dziwny, zaskakujący, śmieszny i zarazem kontrowersyjny prezent. Z pewnością zrobiłby furorę na każdej imprezie.

____________

Co sądzicie o tym pomyśle? Czy skusilibyście się na zakup tak "społecznościowego" papieru toaletowego?