SiSoftware Sandra Lite 2010 SP1 - sprawdź konfigurację i wydajność komputera

Jeżeli interesują cię szczegółowe informacje dotyczące urządzeń zainstalowanych w twoim komputerze potrzebujesz specjalistycznego narzędzia. Zainstaluj i sprawdź, jak działa SiSoftware Sandra.

SiSoftware Sandra Lite 2010 SP1

SiSoftware Sandra Lite 2010 SP1

SiSoftware Sandra Lite 2010 jest bezpłatnym narzędziem do analizy zasobów komputerowych, diagnostyki sprzętu i tworzenia raportów. Podaje bardzo dokładne, nawet nieudokumentowane informacje na temat zainstalowanej w pececie płyty głównej, procesora, pamięci czy kart graficznych. Sprawdzi podłączone urządzenia zewnętrzne jak drukarki, kontrolery gier, klawiatury i myszy. Przetestuje urządzenia PDA i telefony komórkowe. W generowanych raportach program umieści także szczegóły dotyczące oprogramowania, systemowych procesów, usług, kont użytkowników i działających w Windows sterowników.

Wbudowane w Sandrę benchmarki pozwalają przetestować wydajność komputera i jego podzespołów. Uzyskane wyniki można porównać z innymi przykładowymi konfiguracjami, o których informacje zostały umieszczone w aplikacji.

Na uwagę zasługuje także moduł doradcy, który po sprawdzeniu dostępnych zasobów wyświetli porady dotyczące optymalizacji. Test stabilności pozwoli natomiast sprawdzić, czy sprzęt nie wiesza się na przykład po podkręceniu a analizator łącza poda przepustowość internetowego połączenia.

Aplikacja może posłużyć do testowania nie tylko komputera lokalnego ale także zdalnie, innych pecetów w sieci lokalnej. Program jest bezpłatny. Nie ma polskiej wersji językowej.

Pobierz: SiSoft Sandra Lite SP1a 2010 4.16.36