Sid Meier's Pirates i Rollercoaster Tycoon 3 - znamy polskiego wydawcę

Firma CD Projekt poinformowała, że w jej planie wydawniczym znalazły się dwa kolejne interesujące tytuły firmy ATARI. Chodzi oczywiście o zbliżające się kontynuacje 'Sid Meier's Pirates!' oraz 'Rollercoaster Tycoon 3'.

'Sid Meier's Pirates!' to 'odświeżona' wersja kultowej gry komputerowej Pirates. Tytuł zyskał na popularności dzięki nieskrępowanej możliwości eksploracji Morza Karaibskiego, połączonej z awanturniczą fabułą. Nowa gra przystosowuje ten pomysł do współczesnych realiów, dzięki całkowicie odnowionemu silnikowi gry.

W 'Sid Meier's Pirates!' będziemy poruszać się w bogatym, trójwymiarowym świecie pełnym przygód, podstępnych intryg i wspaniałych bitew. W grze czeka na nas całkowicie otwarta fabuła, oparta na niezależnych misjach i rozwijana zależnie od poczynań bohatera. Elementy RPG to przede wszystkim możliwość rozwoju bohatera dzięki zdobywanemu ekwipunkowi. Ekscytujące bitwy morskie będzie można rozgrywać za pomocą 27 rodzajów okrętów (różne rodzaje amunicji i usprawnień). W grze będziemy mogli również zdobywać miasta, brać udział w pojedynkach na szable i zadaniach na lądzie (m.in. odkrywanie skarbów, turnieje w tawernach).

'Rollercoaster Tycoon 3' to kolejna część bardzo popularnej gry, w której tworzymy własny park rozrywki. W odróżnieniu od poprzednich edycji gry, w tej będziemy poruszać się jednak w środowisku graficznym 3D. Dzięki temu, jak nigdy dotąd, będziemy mogli podziwiać cały park ze wszystkimi detalami także z perspektywy pierwszej osoby oraz przeżyć ekscytującą przejażdżkę kolejką. Trzecia część 'Rollercoaster Tycoon' to także wprowadzenie różnorodności wśród odwiedzających park gości, zaimplementowanie grupowego zachowania oraz poprawiona sztuczna inteligencja.

Obie gry, dzięki firmie CD Projekt, pojawią się w polskiej wersji językowej już w listopadzie.


Zobacz również