'Sid Meier's Pirates' nadchodzi!

Producent 'Sid Meier's Pirates!, firma Atari, poinformowała o zakończeniu prac nad grą oraz rozpoczęciu przygotowań ukazania się gry na półkach sklepowych w Stanach Zjednoczonych. Na polską premierę gry przyjdzie jeszcze poczekać.

'Sid Meier's Pirates!' to 'odświeżona' wersja kultowej gry komputerowej Pirates. Tytuł zyskał na popularności dzięki nieskrępowanej możliwości eksploracji Morza Karaibskiego, połączonej z awanturniczą fabułą. Nowa gra przystosowuje ten pomysł do współczesnych realiów, dzięki całkowicie odnowionemu silnikowi gry.

W 'Sid Meier's Pirates!' będziemy poruszać się w bogatym, trójwymiarowym świecie pełnym przygód, podstępnych intryg i wspaniałych bitew. W grze czeka na nas całkowicie otwarta fabuła, oparta na niezależnych misjach i rozwijana zależnie od poczynań bohatera. Elementy RPG to przede wszystkim możliwość rozwoju bohatera dzięki zdobywanemu ekwipunkowi.

Ekscytujące bitwy morskie będzie można rozgrywać za pomocą 27 rodzajów okrętów (różne rodzaje amunicji i usprawnień). W grze będziemy mogli również zdobywać miasta, brać udział w pojedynkach na szable i zadaniach na lądzie (m.in. odkrywanie skarbów, turnieje w tawernach).

Premiera gry w Polsce przewidywana jest przez producenta (firma CDprojekt) na styczeń 2005 roku. Gra będzie kosztować 129,90 zł.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry.


Zobacz również