Sid Meier's Pirates! - premiera opóźniona!

Firma CD Projekt poinformowała o przesunięciu premiery gry "Sid Meier's Pirates!". Gra pojawi się prawdopodobnie w drugiej połowie lutego.

To już drugie przesunięcie daty polskiej premiery "Sid Meier's Pirates!" - pierwsze zapowiedzi mówiły o listopadzie ubiegłego roku. Następnie przesunięto premierę gry na styczeń 2005 roku, a teraz wyznaczono jej datę na 17 lutego. CD projekt przeprasza za opóźnienia, tłumacząc, że wynikają one z przyczyn niezależnych od dystrybutora.

'Sid Meier's Pirates!' to 'odświeżona' wersja kultowej gry komputerowej Pirates. Tytuł zyskał na popularności dzięki nieskrępowanej możliwości eksploracji Morza Karaibskiego, połączonej z awanturniczą fabułą.

Nowa gra przystosowuje ten pomysł do współczesnych realiów, dzięki całkowicie odnowionemu silnikowi gry oferując nieliniową, opartą na niezależnych, rozwijanych na podstawie poczynań bohatera fabułę. W 'Sid Meier's Pirates!' wprowadzono także elementy rozwoju postaci, a zadania misji będą obejmować nie tylko pojedynki na morzu, ale również misje na lądzie (m.in. odkrywanie skarbów czy turnieje w tawernach). Do dyspozycji graczy oddano 27 rodzajów statków, których załogi możemy kompletować pod kątem konkretnych umiejętności.

Gra zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej, a do sklepów ma trafić 17 lutego 2005 r. w cenie 129,90 zł.


Zobacz również