Sieć 5G już dostępna dla użytkowników Plusha - skorzystaj z nowych możliwości

Już od 18 czerwca wszyscy klienci Plusha będą mogli korzystać z niezawodnej sieci 5G. Na użytkowników ofert Plush Abonament i Plush Internet czekają nowe możliwości i atrakcyjne promocje. Sprawdźcie szczegóły.


Z komercyjne sieci 5G korzystają już abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu, teraz do tego grona dołączają użytkownicy Plusha. Przez pierwsze miesiące czekają na nich promocyjne możliwości korzystania z najnowszej technologii, dzięki której będą mogli korzystać z szybkiego transferu danych. Maksymalna prędkości sieci wynosi 600 Mb/s. Aby skorzystać z sieci najnowszej generacji potrzebny jest smartfon lub router obsługujący technologię 5G z wykorzystaniem częstotliwości 2,6 GHz - w ofercie Plusha znajdziecie wiele takich urządzeń w promocyjnych cenach.

Nowe możliwości z 5G

Dzięki szybszej transmisji danych, lepszej stabilności połączenia oraz większej pojemności sieci 5G klienci Plusha zyskują ogromny komfort korzystania z dużych pakietów internetowych. Szybkie i sprawne pobieranie gier na smartfona czy komputer zadowoli z pewnością niejednego gracza. Oprócz tego sieć 5G pozwala na płynne strumieniowanie gier w wysokiej jakości, umożliwiając granie bez konieczności pobierania gier na urządzenie. To rozwiązanie zapewni również dostęp do najnowszych tytułów z wysokimi wymaganiami sprzętowymi na starszych urządzeniach oraz przyspieszy rozwój gier opartych o technologie VR i AR.

Dzięki najnowszej generacji pojawi się większa dostępność i jakość treści wideo. To dobra wiadomość dla miłośników filmów i seriali. Od teraz czas pobierania filmu w wysokiej rozdzielczości będzie o wiele krótszy. Fani sportu zyskają dostęp do wydarzeń sportowych odbywających się na drugim końcu świata w rozdzielczości 4K, a nawet 8K z możliwością wyboru obrazu z wielu kamer. Z kolei wszyscy, którzy nie mogą obejść się bez kontaktu ze znajomymi, docenią błyskawiczne grupowe rozmowy wideo w wysokiej jakości.

Plush 5G

Co oprócz 5G?

Oprócz dostępu do sieci 5G przygotowano również inne oferty, z których mogą skorzystać klienci. Od teraz wybierając umowę na czas nieokreślony, nie trzeba martwić się długoterminowymi zobowiązaniami. Dodatkowo można skorzystać z "wakacji" od abonamentu.

Na użytkowników czekają także specjalne pakiety internetu - w Plush Internet nawet 120 GB/mies. w ramach programu stażowego, natomiast w abonamencie głosowym - nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Dodatkowo w Plush Abonament klienci otrzymują co miesiąc dodatkowe 10 GB do wykorzystania w serwisie YouTube i TikTok, transfer danych w ramach Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa nie pomniejsza podstawowego pakietu internetowego.

Aby internet działał jak najlepiej sprawdźcie najlepsze routery na 2020 rok.