Sieć nie tylko w komputerze

ViewSonic, producent monitorów i wyświetlaczy, zapowiedziała premierę ponad dziesięciu urządzeń do korzystania z Internetu.

Producent monitorów i wyświetlaczy, firma ViewSonic zapowiedziała premierę ponad dziesięciu urządzeń do korzystania z Internetu, które mają być oferowane wraz z usługami AT&T WorldNet Service. Urządzenia dostarczane wraz z usługami AT&T WorldNet Service będą dostępne w IV kwartale br. w cenie ok. 500 USD, a miesięczna opłata za usługi sieciowe oferowane przez AT&T ma wynosić 4,95 USD.

Podstawową ideą propozycji ViewSonic jest dążenie do maksymalnej prostoty w korzystaniu z Internetu i w związku z tym obsługa nowych sieciowych urządzeń ma przypominać włączanie i zmienianie programów w tradycyjnych odbiornikach telewizyjnych. Urządzenia ViewSonic są zaopatrzone w twarde dyski, napędy DVD i CD oraz zapewniają obsługę podstawowych internetowych funkcji: korzystanie z poczty elektronicznej i przeglądanie stron WWW. Firma nie ujawniła więcej szczegółów dotyczących zapowiadanej serii urządzeń.


Zobacz również