Sieć sklepów iSpot będzie sprzedawać kontrakty Orange z urządzeniami Apple

Na bazie umowy pomiędzy siecią sklepów iSpot, a operatorem komórkowym Orange od teraz kupując iPhone'a lub iPada w jednym z oddziałów będzie można od razu podpisać umowę z operatorem co pozwoli na uzyskanie obniżek cen smartfonów i tabletów Apple.

Osoby zainteresowane ofertą Orange mogą podpisując umowę zamówić urządzenia marki Apple klasycznymi kanałami, czyli w salonie operatora, przez internet lub drogą telefoniczną. W celu umożliwienia jeszcze łatwiejszego sposobu nabycia sprzętu i podpisania umowy sieć komórkowa połączyła siły z iSpotem, czyli siecią sklepów oferującą klientom różne produkty firmy Apple.

Za zakupem urządzenia Apple w iSpocie wraz z abonamentem Orange przemawiać będzie system zniżek i rabatów przygotowany przez obie firmy, gdzie w zależności od wybranego wariantu można uzyskać nawet kod zniżkowy o wartości do 1300 złotych. Zakupu będą mogli tą drogą dokonać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Sieć sklepów iSpot będzie sprzedawać kontrakty Orange z urządzeniami Apple

Wśród urządzeń, które można zakupić w iSpocie razem z abonamentem Orange znalazły się wszystkie dostępne w sprzedaży tablety iPad (Mini i Air o różnej pojemności pamięci) oraz telefony: iPhone 4S o pojemności 8 GB, iPhone 5c o pojemności 16 GB oraz iPhone 5s w wersji 16 GB i 32 GB. Z ofert Orange użytkownicy indywidualni będą mogli wybierać między abonamentami Smart Plan HALO, MIX i MULTI, a klienci biznesowi mogą skorzystać z taryf Orange Biz 60, 90 i 125.

To nie pierwsza współpraca tego typu. Orange na podobnej zasadzie oferuje swoje usługi klientom takich sieci, jak Media Markt, Media Expert, Neonet i Saturn. Współpraca operatora z iSpotem początkowo obejmie 19 salonów, a do końca czerwca mają dołaczyć do nich dwa kolejne.

źródło: blog.orange.pl