Sieciowa czystka

W związku ze zbliżającą się zachodnią premierą Purge – przeznaczonej do rozgrywek w Internecie hybrydy, łączącej w sobie elementy gier RPG i FPP, firma Freeform postanowiła opublikować jej grywalne demo.

Akcja Purge będzie toczyć się w futurystycznym świecie, w którym rozgorzał konflikt pomiędzy dwiema przeciwstawnymi frakcjami walczącymi o dominację w świecie gry – Zakonem (the Order), a Wybranymi (the Chosen). Pierwsza z walczących frakcji skupia przeciwników zaawansowanych technologii, tradycjonalistów, którzy w swoich poczynaniach stawiają przede wszystkim na magię i zdolności nadnaturalne. Wybrani natomiast rekrutują się z pośród androidów i genetycznie zmodyfikowanych ludzi, którzy ponad wszystko wielbią rozwój technologiczny.

Wersja demonstracyjna gry ukaże się już jutro i pozwoli wcielić się graczom w dwie z dziewięciu dostępnych w pełnej wersji gry klas postaci: komandosa i zabójcę. Przypomnę tylko, że Purge uzyskał już status Gold i gra wkrótce trafi na półki zachodnich sklepów.


Zobacz również