Sieciowa panorama Photovisty

Firma MGI ogłosiła premierę wersji 2.0 programu Photovista, narzędzia służącego do tworzenia panoramicznych widoków na stronach internetowych.

Photovista 2.0 jest najnowszą wersją programu firmy MGI, przeznaczoną do tworzenia efektów panoramicznych z możliwością obrotu punktu widzenia o 360 stopni i umieszczania takich plików na stronach internetowych.

Panoramy tworzone są z serii nakładających się na siebie nieruchomych obrazków, które mogą być wyświetlane w stałej rozdzielczości albo, za pomocą MGI Zoom Server, sposób ich prezentacji może się zmieniać. Zoom Server pokazuje początkowo panoramę w niskiej rozdzielczości, ale pozwala użytkownikowi na zbliżenia i oddalenia widoku, zachowując tę samą jakość obrazu.

Proces tworzenia panoramy w wersji 2.0 przebiega zdecydowanie prościej niż w poprzedniej wersji, a poza tym Photovista 2.0 jest zaopatrzona w mechanizm automatycznego tworzenia pliku HTML pozwalającego łatwo umieszczać plik w sieci.

Photovista współpracuje z systemem Windows, a wersja makowa ukaże się pod koniec br. Cena programu wynosi 49,99 GBP (ok. 100 USD).

www.mgisoft.com


Zobacz również