Siedem nowości w Kolekcji Klasyki

Najwyższy czas dorwać swoją świnkę-skarbonkę i nieco ją pomęczyć. Na półki sklepowe w całym kraju trafiło już siedem nowych tytułów z Kolekcji Klasyki. To doskonała okazja aby nabyć świetne gry w przyzwoitej cenie. Zresztą, przekonajcie się sami.

Dungeon Siege: Legends of Aranna

Dungeon Siege: Legends of Aranna

Siedem tytułów, które trafiło do Kolekcji Klasyki, ma uczcić rok jej obecności na rynku. Cenega zapowiada, że gry całkowicie spełniają swoje zadanie. Czy i Wy podzielacie tę opinię?

Odpowiedź na pewno będzie łatwiejsza gdy rzucicie okiem na poniższą listę nowości: Brothers In Arms: Road to Hill 30, Deus Ex Antologia (zawiera Deus Ex I w wersji Game of a Year Edition, Invisible War oraz Project Snowblind), Dungeon Siege: Legends of Aranna (zawiera podstawową wersję Dungeon Siege wraz z dodatkiem Legends of Aranna, podwójna wersja językowa do wyboru), Grand Theft Auto Trylogia (zawiera GTA I, dodatek Grand Theft Auto London 1969, GTA II i III, podwójna wersja językowa), Knights of Honor (podwójna wersja językowa), Kozacy 2 oraz Sid Meier's The Pirates!.

Na koniec warto dodać, że wszystkie gry zostały wydane w cenie 24,90 złotych. Więcej informacji znajdzie na oficjalnej stronie Kolekcji.