Siedem tytułów w promocyjnej cenie

Już 20 października seria Kolekcja Klasyki wzbogaci się o siedem nowych, pasjonujących gier. Cztery z nich będą jednocześnie polskimi premierami. Trzy pozostałe to jedne z najbardziej interesujących pozycji katalogu wydawniczego firmy Cenega Poland.

Siedem tytułów w promocyjnej cenie
Wszystkie tytuły trafią do sprzedaży w przystępnej cenie 24.90 złotych. Jeśli dokonacie zamówienia przedpremierowego w sklepie internetowym dystrybutora, to zapłacicie jedynie 18.90 złotych.

Każda z gier sygnowana logiem Kolekcji Klasyki została zlokalizowana i wzbogacona o poradnik.

Oto lista nowości:

- Blitzkrieg Antologia (podstawowa wersja gry wraz z dodatkami Horyzont w Ogniu, Pomruk Zagłady i Żelazna Dywizja)

- Codename Panzers Złota Edycja (pierwsza i druga część wielokrotnie nagradzanej strategii wojennej firmy CDV po raz pierwszy w jednym pudełku)

- Kozacy Antologia (podstawowa wersja gry wraz z dodatkami Sztuka Wojny i Powrót na Wojnę)

- Microsoft Flight Simulator 2002 (po raz pierwszy po polsku)

- Microsoft Train Simulator (po raz pierwszy po polsku)

- Prince of Persia: Dusza Wojownika

- Thief Antologia (Thief I w wersji Gold i Thief II: Metal Age - po raz pierwszy po polsku oraz Thief III: Deadly Shadows)

Firma poinformowała przy okazji, że premiera zapowiadanego wcześniej pakietu Civilization III Złota Edycja została przesunięta na grudzień bieżącego roku.

Na pocieszenie zapowiedziano, że w zestawie, oprócz trzeciej części gry, znajdą się m.in. dwa dodatki (Play The World i Conquest - po raz pierwszy po polsku) zawierające bardzo dużą ilość dodatkowych scenariuszy stworzonych przez fanów serii.