Silent Hill 3 Demo - nowa rzeczywistość

Demo najnowszego wydania gry to doskonała kompilacja efektów graficznych, rozbudowanej fabuły i wartkiej akcji. Jeżeli wersja finalna zostanie utrzymana w tym samym stylu, to Silent Hill 3 może pobić rekordy popularności.

Gra Silent Hill 3 warta jest uwagi z kilku powodów. Przede wszystkim zachwycać w niej może wspaniała, nierealistyczna grafika, która wnosi trochę świeżości do gatunku gier TPP. Szeroka gama potworów, z którymi zmagamy się wcielając się w główną bohaterkę nie pozwala nudzić się ani przez chwilę. Rozbudowany arsenał broni oraz ciekawa fabuła sprawiają, iż nie jest to tylko kolejna gra z serii wyceluj-i-zabij.

Plik z wersją demonstracyjną gry jest ogromny (444 MB), jednak bez wątpienia warto dla niego nadwyrężyć nieco swoje łącze internetowe. Należy dodać, iż nie wszyscy użytkownicy będą mieli szansę przetestować wersję demo - minimalne sprzętowe to procesor taktowany z prędkością 1 GHz lub szybszy, przynajmniej 256 MB RAM oraz karta graficzna klasy GeForce3 Ti/Radeon 8500 z co najmniej 32 MB VRAM).

Więcej informacji:

http://www.konami.com/silenthill3/official/flash/index.html

Demo Silent Hill 3 do pobrania z naszego FTP:

http://www.pcworld.pl/ftp/gry/programy/1653/Silent.Hill.3.Demo.html


Zobacz również