Silent Hill 3 jeszcze później

Jak poinformował CD Projekt, data premiery trzech gier firmowanych przez Konami (Silent Hill 3, Apocalyptica, Pro Evolution Soccer 3) została przesunięta na 11 grudnia br.

To już kolejne przesunięcie daty premiery gier ze stajni Konami – początkowo miały one ukazać się w naszym kraju 6 listopada, następnie przesunięto ich premiery na 20 listopada, a teraz - na 11 grudnia.

Poza Silent Hill 3, uznawaną za jedną z najlepszych gier grozy, CD Projekt wyda również gry Apocalyptica i Pro Evolution Soccer 3. Apocalyptica to dynamiczna gra akcji, która przenosi nas w odległą przyszłość, do świata, który odbudowuje się po bliblijnym Armageddonie. Gracz, jako jeden z czterech zaawansowanych technologicznie wojowników dobra, stanie na czele pozostałej trójki i wypełniając kolejne misje, będzie miał za zadanie zniszczyć odradzającą się armię zła. Pro Evolution Soccer 3 jest natomiast symulatorem rozgrywek piłkarskich, który wedlug Konami ma zagrozić wciąż najpopularniejszej serii symulatorów FIFA.

Wszystkie gry ukażą się w oryginalnej, angielskiej wersji językowej z polską instrukcja i pudełkiem. Pro Evolution Soccer 3 oraz Silent Hill 3 zostaną wydane na płycie DVD, zaś Apocalyptica na 2 płytach CD. Cena została ustalona na poziomie 159,90 zł.


Zobacz również