Silent Hill wreszcie w sklepach!

Jak poinformował CD Projekt, do sklepów w naszym kraju trafiły dziś trzy gry ze stajni Konami - Apoclayptica, Silent Hill 3 oraz Pro Evolution Soccer 3.

Do rąk graczy trafiła więc nareszcie trzecia odsłona Silent Hill - jednej z najsłynniejszych gier komputerowych, zrealizowanych w konwencji horroru. W grze kierujemy poczynaniami 17-letniej Heather, która musi stawić czoło hordzie przerażających stworów. Nasza postać, pomimo swojego młodego wieku, posiada pokaźny arsenał broni, bez którego nie byłaby w stanie przeżyć chwili w przerażajaćym świecie gry.

Apocalyptica to dynamiczna gra akcji, która przenosi nas do świata po biblijnym Armageddonie. Gracz, jako jeden z czterech zaawansowanych technologicznie wojowników dobra, stanie na czele pozostałej trójki i wypełniając kolejne misje, będzie miał za zadanie zniszczyć odradzającą się armię zła. Trzecia z gier - Pro Evolution Soccer 3, to jeden z najlepszych obecnie na rynku symulatorów rozgrywek piłkarskich, który przypadnie do gustu wielu entuzjastom rozgrywek piłkarskich.

Niestety ceny wszystkich trzech tytułów ustalono na bardzo wysokim poziomie, gdyż będą kosztować aż 159,90 zł. Każdy z tytułów będzie dostępny w angielskiej wersji językowej z polskim pudełkiem i instrukcją. Pro Evolution Soccer 3 oraz Silent Hill 3 ukazały się na płytach DVD, natomiast Apocalyptica na 2 płytach CD.

Demo Silent Hill 3:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1653

Więcej informacji:

http://www.cdprojekt.info


Zobacz również