Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific już w kwietniu

Wiadomość dla prawdziwych wilków morskich. Cenega poinformowała, że już w kwietniu na polski rynek trafi najnowsza odsłona kultowego symulatora okrętu podwodnego, czyli Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific. Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z cyklem wie, że warto czekać...

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific już w kwietniu

Silent Hunter to jedna z niewielu serii, o której można śmiało powiedzieć, że nieustannie ewoluuje. Na tę chwilę każda kolejna część gry prezentuje się lepiej od poprzedniej. Jeśli autorzy utrzymają tempo to Wolves of the Pacific stanie się prawdziwym hitem.

Tytuł pozwala graczom wcielić się w rolę kapitana okrętu podwodnego US Navy. Wypełniając kolejne zadania pomagacie Stanom Zjednoczonym wygrać wojnę na Pacyfiku. Zadanie nie jest łatwe, szczególnie, że naprzeciw was staje potężna flota Japonii.

Silent Hunter 4 cechuje się ogromnym realizmem rozgrywki, pięknymi widokami, świetną grafiką oraz dynamiczną akcją. Gra oferuje również tryb multiplayer. Na rynek trafi w kwietniu, w polskiej wersji językowej z napisami i cenie 99,90 złotych.

Oficjalna strona pod tym adresem.