'Silent Hunter III' - kolejne screenshoty

Na oficjalnej stronie gry 'Silent Hunter III' pojawiły się nowe zrzuty ekranu. To kolejna odsłona szczegółów graficznych tej kontynuacji legendarnej serii Silent Hunter.

Prace nad grą 'Silent Hunter III' trwają od stycznia 2004 roku, jednak do tej pory nie znane jest wiele szczegółów dotyczących kontynuacji hitów z serii. Wiadomo jedynie, że gra ma zachować klimat i wysoką jakość wykonania, która cechowała poprzednie części. Nie obejdzie się także bez wprowadzania zmian - w najnowszej części tej symulacji łodzi podwodnej zaimplementowany zostanie m.in. nowy, innowacyjny system zarządzania załogą okrętu. Grafika oraz ścieżka dźwiękowa mają zostać znacznie udoskonalone, w stosunku do poprzednich części gry.

Jak zwykle gra ma charakteryzować się wysokim poziomem realizmu, który jest nadal niespotykany w innych symulatorach tego typu. Co ciekawe, w tej trzeciej części Silent Huntera dodany będzie tryb multiplayer, w którym gracz będzie mógł zmierzyć się z innymi kapitanami łodzi podwodnej.

Premiera gry 'Silent Hunter III' przewidywana jest na luty 2005 roku.

Więcej informacji dostępne na oficjalnej stronie gry 'Silent Hunter III'.

Zachęcamy do obejrzenia starszej galerii zdjęć przedstawiających grę 'Silent Hunter III', którą znaleźć można w naszym serwisie.


Zobacz również