Silent Hunter III - łowca ruszył do akcji!

W amerykańskich sklepach pojawiła się już długo oczekiwana, trzecia odsłona znakomitego symulatora U-Botów z okresu II wojny światowej - Silent Hunter III . W Europie gra powinna ukazać się pod koniec tego tygodnia. Polska wersja trafi na rynek prawdopodobnie w kwietniu - obecnie trwają prace lokalizacyjne.

Przypomnę, że w najnowszej części tej symulacji łodzi podwodnej zaimplementowany zostanie m.in. nowy, innowacyjny system zarządzania załogą okrętu. Zachowanie załogi okrętu będzie m.in. zależne od poziomu jej morale, co może będzie miało wpływ na ich efektywność podczas starć z wrogiem. W grze zobaczymy realistycznie odwzorowane zmiany warunków pogodowych na morzu oraz szczegółowo odwzorowane okręty podwodne, statki i samoloty. Podczas rozgrywki będziemy mieli okazję pływać U-Bootami klasy II, VII, IX i XXI.

W stosunku do poprzednich części poprawiono znacznie oprawę graficzną i ścieżkę dźwiękową. Jak zwykle gra ma charakteryzować się wysokim poziomem realizmu, który jest nadal niespotykany w innych symulatorach tego typu. Co ciekawe, w trzeciej części Silent Huntera dodany będzie tryb multiplayer, w którym gracz będzie mógł zmierzyć się z innymi kapitanami łodzi podwodnych.

Polska premiera gry odbędzie się prawdopodobnie w połowie kwietnia, a jej cenę ustalono na 99,90 zł.


Zobacz również