Silent Hunter III wkrótce zagrozi naszej flocie!

Już w najbliższy piątek 3 czerwca, do sklepów w całej Polsce trafi trzecia odsłona jednej z najpopularniejszych serii symulatorów łodzi podwodnych na świecie - "Silent Hunter III".

Wydawany w Polsce przez Cenegę, "Silent Hunter III" powstał w rumuńskim studio UbiSoftu. Trzecia część słynnej serii zawiera tryb kampanii, pojedynczego patrolu, misji historycznej i tryb gry wieloosobowej. W grze zaimplementowano również specjalny edytor misji, który pozwala graczowi dostosować rozgrywkę do własnych preferencji.

W najnowszej edycji serii znajdziemy także nowy, innowacyjny system zarządzania załogą okrętu - morale i poziom zmęczenia załogi będzie miało wpływ na ich efektywność podczas starć z wrogiem. W grze zobaczymy również realistycznie odwzorowane zmiany warunków pogodowych na morzu oraz szczegółowo odwzorowane okręty podwodne, statki i samoloty. Podczas rozgrywki będziemy mieli okazję pływać U-Bootami klasy II, VII, IX i XXI.

W stosunku do poprzednich części poprawiono znacznie oprawę graficzną i ścieżkę dźwiękową. Jak zwykle gra ma charakteryzować się wysokim poziomem realizmu, który jest nadal niespotykany w innych symulatorach tego typu.

"Silent Hunter III" trafi do rąk graczy już 3 czerwca w polskiej, kinowej wersji językowej (z napisami), a jego cenę ustalono w wysokości 99,90 zł.


Zobacz również