Silent Hunter – nowe screenshoty

Na oficjalnej stronie studia Tiscali Games pojawiły się nowe zrzuty ekranowe z najnowszej odsłony popularnej serii symulatorów łodzi podwodnych pt. Silent Hunter 3.

W połowie stycznia br. Ubi Soft zapowiedział wydanie trzeciej odsłony serii znakomitych symulatorów łodzi podwodnych. Od tamtego czasu wydawca nie zdradził żadnych dodatkowych informacji – dopiero teraz pojawiły się cztery nowe zrzuty ekranowe z opracowywanej gry, które prezentujemy poniżej.

Przypomnę tylko, że trzecia odsłona Silent Huntera, jak zapewnia wydawca, ma zachować klimat i wysokie standardy poprzednich części, wprowadzając jednocześnie nowe interesujące modyfikacje do rozgrywki. W symulatorze zostanie m.in. zastosowany nowy, innowacyjny system zarządzania załogą okrętu, a oprawa graficzna (próbki na zrzutach) i dźwiękowa zostanie znacznie poprawiona.

Ponadto rozgrywkę ma charakteryzować "niespotykany wcześniej w symulacjach realizm". Najciekawszą innowacją jest jednak wprowadzenie opcji rozgrywek wieloosobowych w trybach 'cooperative' i 'competitive'.

Silent Hunter III trafi do rąk zachodnich graczy prawdopodobnie pod koniec bieżącego roku. Rodzimi entuzjaści okrętów podwodnych Krigsmarine będą mogli rozpocząć polowanie na alianckie statki i okręty, zapewne kilka miesięcy później.

Wcześniejsze zrzuty ekranowe:


Zobacz również