Sim City 4

Budujemy nowy dom...

Budujemy nowy dom...

Serii Sim City nie trzeba przedstawiać większości graczy. Ta strategia ekonomiczna zapewniła sobie trwałe miejsce w historii gier.

W czwartej odsłonie wcielisz się w burmistrza, którzy zarządza miastem i dba o dobre samopoczucie mieszkańców. Buduje drogi, doprowadza prąd, wznosi domy i mosty.

Gra jest prostsza od poprzednich części serii, wiele funkcji zostało poprawionych i usprawnionych. Z drugiej strony pojawiły się też nowości: teraz liczą się wykształcenie i wiek mieszkańców miasta. Z tym związane są problemy z edukacją: trzeba się dobrze zastanowić, w jakiej części miasta zbudować placówki oświatowe danego typu. Rozwinięte zostały opcje związane z budżetem, a żonglowanie podatkami dla poszczególnych grup ludności jest zagadnieniem kluczowym dla rozwoju twego miasta.

Sim City 4

Jakże polski to widok... tylko ulice coś za proste

Nowością jest również opcja tworzenia więcej niż jednego miasta. Fanów serii The Sims ucieszy też na pewno możliwość importowania postaci z tej gry i wstawiania ich do Sim City. Co ciekawe, kiedy już się znudzisz dobrobytem, możesz zesłać na swą metropolie mniej lub bardziej fantastyczną katastrofę

Wydawca w Polsce Cenega Poland

Informacjehttp://www.cenega.pl

Wymagania sprzętowe CPU 600 MHz, 256 MB RAM, karta graficzna 3D 32 MB

Cena 139,90 zł

Najniższa cena 116 zł,http://www.maxgame.pl

Ocena 4/5