SimCity Społeczności z rozszerzeniem

Electronic Arts zapowiedziało SimCity Społeczności: Na wakacjach, czyli pierwsze oficjalne rozszerzenie do SimCity: Społeczności. Dodatek wprowadzi do rozgrywki mnóstwo nowych możliwości. Większość kojarzyć się będzie z okresem słodkiego lenistwa.

SimCity Społeczności Na wakacjach to rozszerzenie, dzięki któremu gracze uzyskają możliwość zbudowania miast w zupełnie nowych, czasami bardzo egzotycznych lokacjach. Założeniem dodatku jest zaoferowanie użytkownikom wyzwania związanego z budową typowego kurortu wypoczynkowego. Gracz będzie musiał umiejętnie wykorzystać nowe narzędzia i przyciągnąć do miasta jak najwięcej turystów.

SimCity Społeczności z rozszerzeniem

Wiadomo już, że produkt wzbogaci podstawową wersję gry o szereg nowych opcji. Najciekawszą z nowinek jest rozbudowany generator map, który pozwala wpisać w krajobraz miasta ponad sto nowych obiektów - od rozległych wesołych miasteczek, przez ścieżki do pieszych wędrówek, na słonecznych, tropikalnych ośrodkach plażach kończąc.

Zobacz również:

  • Alkomat na wakacjach? Tak, ale jak go używać i co może wpłynąć na pomiar?
SimCity Społeczności z rozszerzeniem

SimCity Społeczności miało premierę w listopadzie 2007 roku. Tytuł pozwala graczom nie tylko budować miasta swoich marzeń, ale również wpływać na ich kulturę, tendencje społeczne oraz otoczenie. Do dyspozycji użytkownika oddanych zostało ponad 500 typów budynków i mnóstwo związanych z nimi opcji.

Samo Na wakacjach trafi na półki sklepowe w naszym kraju w maju bieżącego roku.

SimCity Społeczności z rozszerzeniem
SimCity Społeczności z rozszerzeniem