SimpleText już nie taki prosty

Firma Kagi wydała wersję 4.0 programu SimpleText Enhancer, która zmienia tego nieskomplikowanego edytora w profesjonalną aplikację tekstową.

SimpleText Enhancer 4.0 proponowany przez firmę Kagi, w porównaniu z poprzednimi wersjami tego sharewarowego edytora tekstów, oferuje opcje spotykane w bardziej profesjonalnych programach jak konwerter plików, który pozwala np. poprzez przeciągnięcie na niego plików oznaczonych jako 'read-only' odczytać je bez zmiany ich statusu oraz przekonwertować wybrane fragmenty w edytowalny tekst.

Do pozostałych wprowadzonych usprawnień należy zestaw skrótów klawiaturowych, biblioteka styli dostępna z paska narzędzi, który zawiera także przycisk za pomocą którego można wyświetlać albo chować zawartość schowka. SimpleText Enhancer posiada także narzędzie, które zamienia na dużą, pierwszą literę każdego słowa w zaznaczonym tekście, licznik znaków w wybranym fragmencie albo całym dokumencie oraz dwa personalizowane słowniki.

Dziesięciodniowa próbna wersja programu jest dostępna do pobrania z witryny producenta, opłata rejestracyjna wynosi 19,95 USD, a aktualizacja z poprzednich wersji kosztuje 11,95 USD.

www.kagi.com/MacEase


Zobacz również