„Simpleway BLACK-TECH”, bezdotykowy i bardziej higieniczny

Mycie rąk to rytuał odprawiany przynajmniej kilka razy dziennie. Na rynku dostępnych jest coraz więcej wysublimowanych produktów. Jak zatem wybrać odpowiednią i wygodną pielęgnację?

simpleway

Niestety środki dezynfekujące Push-Style ułatwiają przenoszenie wirusów i bakterii, które znajdują się na powierzchni urządzenia. Natomiast środki do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu nadmiernie wysuszają skórę dłoni.

Całe szczęście inteligentne rozwiązanie Simpleway rozwiązuje wszystkie te problemy. Simpleway wprowadziło na rynek zestaw automatycznego dozowania mydła, które jest wygodne i bezpieczne.

„Simpleway BLACK-TECH”, bezdotykowy i bardziej higieniczny

simpleway

W przeciwieństwie do zwykłych dozowników Simpleway zapewnia automatyczną aplikację mydła. Estetyczny zestaw dozujący można łatwo wtopić w każde środowisko, takie jak łazienka, kuchnia, czy biuro.

Simpleway ma nowoczesne wzornictwo z czystymi liniami. Kompaktowa konstrukcja o wysokości 173 mm mieści 300 ml mydła i zapewnia aż 440 użyć, co spełnia wymagania całej rodziny przez 55 dni. Urządzenie zasilają trzy baterie, które wystarczają na 8 miesięcy trybu czuwania.

Oczywiście największym atutem jest bezdotykowy dozownik. Wystarczy umieścić dłonie poniżej wylotu, aby je namydlić. Simpleway wykorzystuje wbudowany czujnik podczerwieni i technologię mikrospieniania. Wykrycie ruchu i dozowanie mydła zajmuje tylko 0,25 sekundy.

Simpleway stosuje surfaktant aminokwasowy certyfikowany przez Europe Union COSMOS. Jako surowce wykorzystuje naturalne materiały organiczne. Ekstrakt z oleju kokosowego ma łagodne działanie myjące, sterylizujące i nawilżające. Pozostałe składniki pielęgnacyjne to gliceryna i olej kokosowy, które zapewniają nawilżenie.

Simpleway wytwarza wysokiej klasy produkty dla każdego, to połączenie elegancji i piękna. Należy się spodziewać, że to nie ostatni taki produkt - Simpleway na pewno jeszcze nie raz zaskoczy swoim nowatorstwem.

Od 24 do 28 sierpnia Simpleway organizuje duży promocyjny festiwal w sklepie MC-TECH. MC-TECH jest jedynym oficjalnym autoryzowanym sklepem Simpleway.

  • Simpleway zestaw dozujący.
  • Oryginalna cena: 24,89 dolarów,
  • cena z rabatem 15,69 dolarów (50 procent rabatu),
  • kod promocyjny: SIMPLEWAY828 cena z kodem to 15,69 dolarów (promocja ograniczona, tylko 300 sztuk, kto pierwszy, ten lepszy).

„Simpleway BLACK-TECH”, bezdotykowy i bardziej higieniczny

simpleway

Darmowe zamówienia dla pierwszych 10 szczęśliwych nabywców, którzy zostaną wybrani losowo. Każdego dnia zostaną wybrani losowo w pierwszej godzinie zamówień (łącznie 60 darmowych zamówień).

Pierwszych 5 klientów, z największym zamówieniem otrzyma bezpłatne urządzenie czyszczące Dreame o wartości 89 dolarów.

Pierwszych 100 klientów, którzy złożą zamówienie na kwotę 69 dolarów lub więcej, otrzyma zestaw słuchawkowy Bluetooth Xiaomi Air2 SE wart 24,59 dolarów.

Bezproblemowa gwarancja i gwarancja serwisu posprzedażowego w Polsce

Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź.