Simpsonowie wyśmiewają Apple

W najnowszym odcinku bardzo popularnego w Stanach Zjednoczonych serialu animowanego The Simpsons widzowie mogli zobaczyć szereg bardzo dosadnych żartów z firmy Apple. Pełen film trafił już także na YouTube.

Najnowszy odcinek serialu animowanego "The Simpsons" oferuje widzom doskonałą możliwość wyśmiania marki Apple, która wyraźnie znajduje się w swoim złotym okresie.

Autorzy serialu postanowili w krótkim filmie przedstawić większość zarzutów powtarzanych przez przeciwników marki (wygląd produktów, wysokie ceny, obsługa AppStore i wiele innych).

Twórcy nie uznają żadnych granic. W kulminacyjnym momencie Bart przejmuje kontrolę nad dźwiękiem w "Mapple store" i w imieniu "Steve'a Mobsa" mówi:

"Myślicie, że jesteście cool bo kupujecie telefon za 500 dolców z obrazkiem owoca? Hehe, zgadnijcie co? Wyprodukowanie tych urządzeń kosztuje 8 dolców i na każde z nich sikam! Zarobiłem na Was fortunę, którą w całości zainwestowałem w Microsoft! Teraz ja i mój chłopak Bill Gates całujemy się leżąc na stosie pieniędzy!".

Zainteresowanych dalszym biegiem wydarzeń zapraszamy do filmu na Youtube (UWAGA - film po pewnym czasie od publikacji tej wiadomości może być niedostępny na YT):

Przy okazji warto przypomnieć sobie nominowany w ubiegłym roku do nagrody Emmy odcinek South Park. W filmie "Make Love not Warcraft" mieliśmy m.in. motyw uzależnienia się od World of Warcraft, a także utratę kontroli nad tym co realne a wirtualne. Tam również autorzy wyśmiali wielką popularność znanej marki.