Simy 'na golasa' - patch tylko dla dorosłych!

Jeśli chcesz wprowadzić do rozgrywki w The Sims 2 nieco więcej realizmu i seksowny wymiar codziennego życia Twoich postaci - mamy pewną, niemoralną propozycję! Prezentujemy stworzony przez fanów gry patch, który pozwoli oglądać seksowne wdzianka lub realistyczne, nagie ciała simów. Choć zalecany jest wyłącznie dla osób dorosłych - nie ma jednak nic wspólnego z pornografią - wprowadza do gry nieco rysunkowej nagości!

W The Sims 2 dostępne są cztery odcienie skóry, które można wykorzystać do tworzenia swojego Sima. Nie ma jednak szans na obejrzenie nagich ciał naszych postaci, gdyż 'newralgiczne' części ciała są zawsze zasłonięte. Wszelkie elementy cenzury można jednak z gry w prosty sposób usunąć - wystarczy pobrać ze strony Snooty Sims plik o nazwie "Userstartup censor file" i rozpakować go do folderu:

C:\\My documents\EA Games\The Sims 2\Config

Po wykonaniu niniejszej operacji będziemy mogli oglądać nagie ciała naszych Simów, stworzone jednak na podobieństwo ciał lalek dostępnych w sklepach - a więc pozbawione intymnych szczegółów!

The Sims 2 - nastolatki w seksownych strojach

The Sims 2 - nastolatki w seksownych strojach

Jeśli macie jednak ochotę na nieco bardziej realistyczną nagość w grze, polecam odwiedzenie witryny Paradise Sims, gdzie znaleźć można kilka interesujących plików z nieocenzurowanymi dodatkami stworzonymi i udostępnionymi za darmo do pobrania przez jednego z fanów gry. Autor proponuje nie tylko modyfikacje wprowadzające nagie ciała, ale także zestaw seksownych strojów dla simów w każdym przedziale wiekowym.

Pliki spakowane programem Winrar najlepiej rozpakować do dowolnego folderu, a następnie przenieść je wszystkie (lecz nie cały katalog) do folderu:

C:\\My Documents\EA Games\The Sims 2\downloads

Jeśli tego folderu nie ma - oznacza to, że albo z systemu został usunięty dodatek do tworzenia postaci - Bodyshop, lub korzystasz z nielegalnej czy uszkodzonej kopii gry.

UWAGA: Przed rozpoczęciem modyfikacji gry należy stworzyć kopie zapasowe plików zawierających ustawienia indywidualne. Instalowanie modyfikacji wiąże się bowiem z ryzykiem uszkodzenia lub niestabilnej pracy gry po wprowadzeniu zmian.

Pliki z modyfikacjami znajdziecie na stronie Paradise Sims.